Další díl série již v prodeji

22.11.2018 15:05

Fanoušci knižní série Hraničářův učeň se dočkali po roční odmlce nového dílu. Nejde tentokrát o pokračování minisérie "První roky," která předchází ději celé série Hraničářova učně, nýbrž se John Flanagan vrací k původnímu příběhu. Nový díl, který nese název "Klan Rudé lišky," tak volně navazuje na dvanáctý díl série (Královská hraničářka). Ústřední postavou je znovu mladá hraničářka Maddie. Nová kniha série je k dostání od 22. listopadu 2018.

                                                    

Přichází čas nové generace hraničářů, která nyní musí převzít odpovědnost a chránit Araluenské království. Maddie úspěšně ukončila třetí rok svého hraničářského výcviku a je povolána zpět na hrad Araluen. Jednotvárný život na hradě ji však ubíjí, cítí se v něm jako ve vězení a touží z něj uniknout. V okolí se začínají šířit zvěsti, že království hrozí nové nebezpečí. Tajemný klan Rudé lišky, skupina rozvracečů v liščích maskách, útočí na královskou rodinu a zpochybňuje nástupnictví princezny Kasandry a její dcery Maddie na araluenský trůn. Podaří se Rudým liškám odstranit Kasandru a Maddie a uchvátit trůn pro sebe?

 

Více informací naleznete na stránkách nakladatelství Egmont: www.egmont.cz/hranicaruv-ucen-kniha-trinacta-klan-rude-lisky/